Domů » Kariéra

Kariéra

Pro rozšíření svého týmu hledáme:

Technika – manažera realizací

Popis:
Úspěšný uchazeč / uchazečka bude řídit realizaci smluvně dohodnutých zakázek podle stanovených priorit. Bude rozdělovat montéry do týmů podle potřeby zakázky, řídit a kontrolovat jejich práci. Bude zodpovídat za efektivní řízení zakázky. Bude odpovídat za kvalitu provedené zakázky (montáže). Bude podřízen ředitelce (majitelce) společnosti. Realizace probíhají většinou v okrese Opava, příležitostně v celé ČR.

Požadavky:

  • Vzdělání VŠ/SŠ stavební
  • Schopnost vést a kontrolovat podřízené
  • Zkušenosti ve stavebnictví
  • Zkušenosti se vzduchotechnikou a klimatizací výhodou
  • Řidičský průkaz „B“

Nabízíme:

  • Služební vozidlo i k soukromým účelům
  • Plat dohodou
  • Přátelský pracovní tým s vysokou odborností
  • Solidní technické zázemí
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Věrnostní dodatkovou dovolenou
  • Prémie za dosažené výsledky
  • Odborné vzdělávání dle potřeb dané pozice
  • Jistotu a stabilitu

Svůj životopis, včetně případného motivačního dopisu, zašlete na: otipkova@benkoklima.cz

Elektrikář – pozice vhodná i pro absolventy

  • Náplň práce: montáže elektroinstalace a systémů MaR pro vzduchotechnická zařízení, montáž klimatizačních a vzduchotechnických systémů, zaregulování vzduchotechnických systémů, servisní práce – vše v jednosměnném provozu
  • Požadavky: výuční list nebo maturita v oboru elektro, řidičský průkaz sk. B, technické myšlení, schopnost čtení v technické dokumentaci, ochota rozšiřovat své vědomosti
  • Nabízíme: zaškolení absolventů, různorodou práci v zajímavém oboru, zaměstnanecké benefity, dobrý kolektiv, možnost rozšíření znalostí a vědomostí, platové ohodnocení s vazbou na plnění úkolů, práce v menší firmě s dvacetiletou historií