Přeskočit na obsah
Domů » Kariéra

Kariéra

Pro rozšíření našeho týmu hledáme kolegy na pozice:

Technik realizace

Hledáte práci s trochou adrenalinu, nevydržíte celý den v kanceláři a máte rád i práci v terénu a časté změny? Láká Vás práce ve stavebnictví? Dokážete převzít zodpovědnost za průběh a realizaci zakázky? Dokážete povzbudit a motivovat kolegy ke skvělým výkonům?

Účelem naší firmy je přinášet lidem čerstvý vzduch a / nebo zajišťovat teplenou pohodu při co nejnižší spotřebě energie.

Hledáme do našeho týmu normálních lidí kolegu na pozici TECHNIK REALIZACE.

Jaké budou Vaše každodenní úkoly?

  • Řízení a koordinace montážních prací
  • Komunikace se stavbyvedoucími na straně klienta
  • Komunikace se zákazníky ve věci realizace zakázky
  • Řízení a kontrola montážních prací
  • Dodržování firemní kultury

K této práci patří také komunikace s dodavateli, koordinace termínů, kontrola rozpočtu realizace zakázky, občas je třeba zaměřit VZT tvarovku a zadat do výroby a celá zakázka končí úspěšným uvedením do provozu a předáním díla včetně odpovídající dokumentace.

Pozor! Tato práce není pro ty, kteří chtějí naskočit do rozjetého vlaku a vézt se!

Co Vám určitě nesmí chybět:

  • SŠ nebo VŠ technického směru, obor TZB výhodou
  • Zdravý rozum, samostatnost a iniciativa
  • Schopnost plánovat práci, stanovené plány naplňovat a dotahovat do konce zadané úkoly
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Chuť učit se věcem, které běží s dobou

Určitě bude třeba, abyste uměl číst technické výkresy a něco málo si v nich uměl upravit (základní operace v CAD), abyste byl ochoten řídit a motivovat montéry a přitom zachovat dobrou atmosféru, i když budete vyžadovat dodržování BOZP.

Co Vám můžeme nabídnout?

Znáte pojem WIN-WIN strategie? Pokud ne, zjistěte si více, protože popisuje náš přístup k zákazníkům a zaměstnancům. Jsme si vědomi skutečnosti, že tato pozice je specifická, pomůžeme Vám se zapracováním a zajistíme Vám odborná školení dle potřeby.

Svůj životopis, včetně případného motivačního dopisu, zašlete na: otipkova@benkoklima.cz

Elektrikář – pozice vhodná i pro absolventy

  • Náplň práce: montáže elektroinstalace a systémů MaR pro vzduchotechnická zařízení, montáž klimatizačních a vzduchotechnických systémů, zaregulování vzduchotechnických systémů, servisní práce – vše v jednosměnném provozu
  • Požadavky: výuční list nebo maturita v oboru elektro, řidičský průkaz sk. B, technické myšlení, schopnost čtení v technické dokumentaci, ochota rozšiřovat své vědomosti
  • Nabízíme: zaškolení absolventů, různorodou práci v zajímavém oboru, zaměstnanecké benefity, dobrý kolektiv, možnost rozšíření znalostí a vědomostí, platové ohodnocení s vazbou na plnění úkolů, práce v menší firmě s dvacetiletou historií